HOLLYWOODZKI UŚMIECH W TRAKCIE JEDNEJ WIZYTY !!

PureLite Non – Peroxide - produkt do wybielania zębów.

 

WYBIELANIE ZĘBÓW PROMOCYJNA CENA 299ZŁ

Produkty marki PureLite tworzone są z myślą zarówno o młodych osobach śledzących najnowsze trendy, jak i o ludziach którzy cenią sobie bezpieczne i przyjazne dla środowiska kosmetyki.

PureLite jest odzwierciedleniem obowiązujących trendów, będący idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących własnego stylu, chcących uzyskać w sposób jak najbardziej naturalny zdrowy, biały uśmiech.


System wybielania zębów PureLite Non-Peroxide to system wybielania na bazie nadboranu sodu.Polega na nałożeniu żelu na zęby aplikatorem, a następnie lampa LED, eminująca zimne niebieskie światło o prwidłowo dobranej długości fal, aktywuje zawarte w nim związki

Kto może poddać się zabiegowi wybielania zębów?

 

Zdecydowana większość osób może poddać się zabiegowi wybielania zębów. Bardzo rzadko zabieg ten może nie przynieść spodziewanych rezultatów w przypadku gdy przebarwienia na zębach spowodowane są stosowaniem tetracykliny (szary nalot) oraz osób mających sztuczne zęby, licówki, korony, lakiery, porcelany, kompozyty.

Metoda ta działa wybielająco tylko na naturalne zęby, efekt utrzymuje się ok.1-1,5 roku.

Ta technika wybiela zęby natychmiastowo bez efektow ubocznych .Nie uszkadza zębów, nie powoduje nadwrażliwości zębównie uszkadza dziąseł .Wybielanie następuje podczas jednej sesji w niecałą godzinę (żel nakładany jest 3 razy po 15 min)Przeciwskazania do zabiegu:

 

  • ciąża lub okres karmienia
  • słabe szkliwo lub odwapnienia spowodowane nadużyciem fluorkow
  • paradontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan
  • osoby z aparatem ortodontycznym
  • osoby z chorobami zębmi
  • osoby poniżej 18 roku zycia