Regenerujący botox na włosy to kompletna kuracja, która pomaga przywrócić naturalną równowagę włosów, utraconą w wyniku uszkodzenia struktury włosa przez czynniki zewnętrzne, a także zmianę diety, zimą oraz brak promieni słonecznych. Wszystko to sprawia, że nasze włosy elektryzują się, są matowe, przesuszone, pozbawione blasku . 
Botox firmy HANTESIS
zawierający aktywne składniki odbudowujące i anti-aging. Synergiczne działanie elementów ceramicznych, kolagenu i keratyny oraz odżywczego olejku pistacjowego, jak i anti-aging, uzupełnia niedobór kwasu hialuronowego we włosach.
Efekty są natychmiastowe. Budulec włosa jest wypełniony składnikami, które zwiększają jego elastyczność i jędrność. Odzyskują one dobrą kondycję i blask, są mniej podatne na uszkodzenia. Takie rezultaty utrzymują się do około 10 myć. Zabieg wyrównuje gospodarkę wodną we wnętrzu włosa, a przy pomocy kolagenu i kwasu hialuronowego utrzymuje on wilgoć przez kilka tygodni. Warto powtórzyć go kilka razy w tygodniowych odstępach, aby zapewnić włosom naprawdę głęboką regenerację.
Botoks na włosy to niesamowita regeneracja w przystępnej cenie, dlatego warto skorzystać z tego zabiegu!